Newsy
 • ZAPRASZAM do mojego
  butiku na pakamera.pl

  https://www.pakamera.pl/liberata-galeria-limart-0_s106637.htm

  BIŻUTERIA JAKIEJ NIE
  KUPISZ  GDZIE INDZIEJ :)
   
  WARTO!!!  Zajrzyj na PINTEREST, tam znajdziesz moje najnowsze  wyroby, POLECAM :)

  https://pl.pinterest.com/galerialimart/

   

 • ekspozycje sztuki

 • Odwiedzana tutaj przez Państwa galeria internetowa włączona została do elitarnego systemu Polskich Ekspozycji Sztuki, promujących w polskiej sieci najbardziej wartościowe pomysły, aktywnie związane z ambitną twórczością artystyczną...
                                            ***


Odwiedziny

Malachit prawdziwy dla kochającej unikaty.Wisior

*** 1. świat mojej zmaterializowanej wyobraźni ZAJRZYJ: » wisiory

 • malachit prawdziwy w wisiorze
  malachit prawdziwy w wisiorze

Wisior z surowego pięknego naturalnego malachitu na okrągłym czarnym rzemieniu. Ekologicznie i autorsko oprawiony w technologii Tiffany. Dla kobiety która potrafi docenić urodę tej niebanalnej ozdoby! Niezwykły i unikatowy!
MALACHIT uważany jest za kamień magiczny przynosi równowagę i harmonię, otwiera serce na bezwarunkową miłość. Daje odwagę do podejmowania zmian w życiu, podtrzymuje rozwój duchowy, ale też przyciąga innych ludzi, np. klientów. Obdarza nas spokojem i równowagą. Pomaga w leczeniu artretyzmu, astmy, chorób płuc, reumatyzmu, zatruć. Uspokaja nerwy, normalizuje pracę serca, działa nasennie. Ma właściwości bakteriobójcze.  Wzmacnia pamięć, leczy sklerozę i chorobę Parkinsona, ułatwia koncentrację. Poprawia też krążenie, pobudza tworzenie czerwonych ciałek krwi i odnawia tkankę nerwową. (dane z netu).
***© copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim. Kopiowanie nie dozwolone.