Wybrane losowo

Aniołek osobisty. Bursztyn

99.00PLN
Newsy
 • ogłoszenia artystyczne, informator kulturalny  Zajrzyj na PINTEREST, tam znajdziesz moje najnowsze  wyroby, POLECAM :)

  https://pl.pinterest.com/galerialimart/

   

 • ekspozycje sztuki

 • Odwiedzana tutaj przez Państwa galeria internetowa włączona została do elitarnego systemu Polskich Ekspozycji Sztuki, promujących w polskiej sieci najbardziej wartościowe pomysły, aktywnie związane z ambitną twórczością artystyczną...
                                            ***


Odwiedziny

Kryształ górski może na ślub? 3w1

*** 1. świat mojej zmaterializowanej wyobraźni ZAJRZYJ: » ślubna biżuteria

Moja kompozycja bajecznego naszyjnika z misternie uplecionych małych kryształków i autorskiego wisiora z 3 kryształów górskich (spękania są naturalne, taki kryształ nazywa się lodowym). Wisior unikatowo i eklologicznie oprawiony w technice Tiffany. Dł. kolii ok 43 cm + dowieszany wisior. Dodatkowo dla większej zabawy wisior można zdjąć z naszyjnika i zawiesić np. na rzemieniu jako wisiorek i wówczas otrzymuje się uroczy komplet. TRZY W JEDNYM! Patrz zdjęcia. Potrójna radość z jednego zakupu. Chyba WARTO?
Wygląda rewelacyjnie. To rzeczywisty UNIKAT, na pewno przyciągnie spojrzenia. SPRAWDZONE :). Do kompletu może być bransoleta wystawiona osobno.
***© copyright by Lidia Becela. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim.